środa, 12 października 2011

Oferty na zaprojektowanie krótkich odcinków dróg rowerowych

W poniedziałek miało miejsce otwarcie ofert w powtórzonym przetargu na opracowanie dokumentacji projektowych na przejazdy rowerowe z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych oraz na poszczególne odcinki dróg rowerowych. W sumie - 31 odcinków dróg rowerowych spajających sieć, o długości nie większej niż 590 m każdy. Przetarg był powtórzony, gdyż za pierwszym razem nie wpłynęła żadna oferta.
Tym razem złożono dwie oferty:
  • ko projekty Katarzyna Chojnacka z siedzibą we Wrocławiu, tylko na drugą część zamówienia (poszczególne odcinki dróg rowerowych), z oferowaną ceną 398 628,24 PLN,
  • Pracowni Projektowo-Badawczej "ARTA" Marta Bogusz z siedzibą w Krakowie, z oferowaną ceną 55 350 PLN za część pierwszą i 43 050 PLN za część drugą.
Pierwsza firma wykonała do tej pory projekty dróg rowerowych w Legnicy, druga zaprojektowała dotąd scieżkę rowerowo-pieszą między Sromowcami Wyżnymi a Niżnymi w Pieninach (ok. 10 km) i ścieżkę rowerową między Szówskiem a Radawą (ok. 14 km) w gminie Wiązownica w województwie podkarpackim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz