sobota, 26 maja 2012

Dla miłośników szybkiej jazdy

ŻTC BIKE RACE  Super Puchar Masters 2012
Wyścigi rowerowe znów na Brzezińskiej
Już po raz drugi chcemy Was zaprosić na imprezę rowerową skierowaną do wielbicieli dwóch kółek. Również w tym roku salony samochodowe Toyota Łódź, Nissan Auto Łódź i Ford Łódź będą w dniu 27 maja gościły uczestników ŻTC BIKE RACE. Podczas imprezy odbędzie się wyścig kolarski  SUPER PRESTIGE w randze Super Pucharu Masters, jest to najwyżej punktowana rywalizacja w rankingu wyścigów kolarskich Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów.

Wszystkich miłośników dwóch kółek zapraszamy do udziału w Maratonie o PUCHAR TOYOTA ŁÓDŹ. W wyścigu tym może wziąć udział każdy, musi jedynie posiadać własny rower (z oponami szerszymi niż 34 mm) oraz kask. Start maratonu odbędzie się o godzinie 10:00 przed salonem Toyota Łódź przy ulicy Brzezińskiej 24a. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Dla tych, którzy zdecydują się przyjechać i kibicować naszym zawodnikom postanowiliśmy zorganizować piknik, podczas którego będzie można wziąć udział w różnych grach i zabawach dla dzieci i dorosłych.

Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników rowerów, aktywnego spędzania czasu i dobrej zabawy na ulicę Brzezińską - 27 maja 2012 roku. 

Maraton o PUCHAR TOYOTA ŁÓDŹ
Program zawodów :
godz. 8.00-9.30 - zapisy w Biurze Zawodów, 
godz. 10.00 - start honorowy (przejazd na start ostry do miejscowości Wódka ok. 4 km)

godz. 10.30 - start ostry wszystkich kategorii na dystansach LONG i SHORT
godz. 12:00-18:00- piknik przed salonem Toyota Łodź
godz. 15.00 - dekoracja zwycięzców 

Regulaminy, zapisy, trasa – wszystko na stronie Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz